Banyo Dekorasyonu

  • Home
  • /
  • Banyo Dekorasyonu

Banyo dekorasyon modelleri, banyo dekorasyon fikirleri, banyo dekorasyon Ankara, banyo dekorasyon ürünleri, banyo dekorasyon 2020, banyo dekorasyon önerileri

Banyonuza girmekten korkuyorsanız ve bir değişiklik hayal ediyorsanız, ucuz ve yapılması kolay olan yeni birçok banyo dekorasyon fikrimiz var.

Banyo duvar boyama modelleri

Duvarlarınızı mükemmel renklerle boyayarak banyo duvar dekorunuzu geliştirin. Açık renkler küçük bir banyoyu daha büyük gösterecektir. Koyu veya canlı renkler, her boyuttaki küvete dramatik bir dokunuş katar. Artık neme karşı savaşmak için banyoda parlak boya seçmeye gerek yoktur. Küflenmesini önlemek için dekorasyon firmanızdan mat boyaya bir katkı maddesi karıştırmasını isteyin. Duvarları boyamakla kalmayın, dolapları da boyayın!

Banyo duvar görselleri, banyo dekorasyon fikirleri

Banyonuzdaki boş duvarlara bakmanıza gerek yok. İşlenmiş kanvas baskılar suya dayanıklıdır ve ekonomiktir. En iyi görsel etkiyi elde etmek için büyük boyutlara gidin. Benzersiz bir görünüm için, yerel bir yazıcıdan en sevdiğiniz fotoğrafı özelleştirilmiş duvar sanatına dönüştürün. Günümüzde, özel yazıcılar kanvas baskılar oluşturabilir ve hatta bunları suya dayanıklılık için lamine edebilir. Banyoda sanat için dekorasyon fikirleri üzerine beyin fırtınası yaparken, bir tuval baskısının ötesini düşünün. Deniz yıldızı veya sepetler gibi en sevdiğiniz nesnelerden oluşan bir duvar galerisi, banyo duvarlarınızı dekore etmenin kişisel ve ferahlatıcı bir yolu olabilir.

Banyo aydınlatmasında nelere dikkat edilmeli?

Banyo dekorasyonu için yapabileceğiniz en önemli proje, aydınlatma değişikliğidir. İsveç’te yapılan bir araştırma, doğru renkle eşleştirilen aydınlatmanın ruh halini etkilediğini buldu. Aydınlatmanızı değiştirmek kolay ve uygun maliyetli olabilir, ayrıca küçük bir banyonun daha büyük ve daha güzel görünmesini sağlar. Daha eski aydınlatma armatürleri ve florosan aydınlatma, çekici olmayan gölgeler ve rahatsız edici renk tonları oluşturur. Bir armatürü değiştirmek mümkün değilse, ampüllerinizi parlak ve güneşli bir günde ışığın renk sıcaklığına sahip yeni flüoresan ampullerle yükseltebilirsiniz. Banyonuzun aydınlatma kalitesini yükselttikten sonra, sıradaki boyadır. hızlı ve kolay güncelleme. Duvarlar gibi geniş yüzeyler için açık renkler seçin ve vurgular için daha koyu, daha zengin tonları kaydedin. Boyamadan önce renk seçimlerinizin yeni aydınlatmanızda nasıl göründüğünü kontrol edin, çünkü renk sıcaklığı bir rengin gölgesini değiştirebilir.

Ankara, Çankaya banyo dolabı fiyatları, banyo dolabı modelleri, banyo dekorasyon fikirleri, banyo tadilat, Çankaya banyo dolap örnekleri, banyo dekorasyonları, ankara banyo tamirat firmaları