Duşakabin – Duş Teknesi

  • Home
  • /
  • Duşakabin – Duş Teknesi

Duşakabin seçerken nelere dikkat etmeli?

Duşakabin seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Eğer bu noktaları gözden kaçırırsanız duş kabininizden istediğiniz verimi alamayabilir ve sıkıntılı bir duş deneyimi yaşayabilirsiniz. Öncelikli olarak banyonuzdaki alanı ölçmeniz ve banyo boyutlarına uygun bir duşakabin tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra banyo dekorunuz ve zevkiniz ile uyumlu olarak duşakabinlerinizin teknesini, iskeletini, cam yapısına ve diğer özelliklerini belirleyebilirsiniz. Önemli olan duşakabinin hem ihtiyaca yönelik hem de şık bir yapıya sahip olmasıdır. Böylece banyolarınızda daha konforlu bir duş deneyimi yaşayabilir ve rahatlığı hissedebilirsiniz.

Banyolarınızda daha rahat ve konforlu bir şekilde duş alabilmeniz için geliştirilmiş olan duş kabinleri, çeşitli özellikleri ve modelleri ile kullanıcıların karşısına geçiyor. Bu ürünler, kabin dışarısına su geçmesini engelleyerek banyonuzun ıslanma probleminin önüne geçiyor. Duşakabinlerinizi en kullanışlı şekilde kullanabilmek için banyonuzdaki alana uygun olup olmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden tekne modeli ve kapıların açılma şekli tamamen banyonuza bağlıdır. Eğer geniş bir alanınız bulunuyorsa, istediğiniz gibi duşakabininizin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Sizler için en ideal olan duşakabin modeli, banyonuza uygun olan duş kabinidir.

Teknesiz Duşakabin Tercih ederseniz, Duş teknesi ölçülerine göre standart ölçüde yaptırma mecburiyetinden kurtulmuş olursunuz. Teknesiz her ölçü ve modelde Duşakabin yaptırabilirsiniz. Banyonuzun şekli ve ölçüsü ne olursa olsun, Her banyo ölçüsüne göre istenilen tüm ebatlarda teknesiz duşakabin üretimi yapılmaktadır.

Teknesiz Duşakabin Nedir?  Duşakabin duş teknesi üzerine kurulan panellerin adıdır. Teknesiz denilmesi duş teknesi olmadan sadece duşakabin ihtiyacı olanların talebini karşılamak için söylenmektedir. Örneğin mevcutta bulunan duşakabininizin sadece kapılarının değiştirilip yenilenmesini istiyorsanız bunun için size gerekli olan Teknesiz duşakabin dir.

Teknesiz Duşakabin Ölçüleri nelerdir?

Teknesiz olan duşakabinler de istenilen her ölçü ve ebat da üretim yapabilen firmamız, Banyonuza gerekli olan ölçüde ve talepte bulunacağınız her ölçüyü üretmektedir. Özel ölçü üretim sadece duşakabinler için geçerli olup duş teknesi ile birlik de özel ölçü üretim olmamaktadır. Özel ölçü duşakabin modelleri kare, oval, düz, dikdörtgen her modelde, cam ve mika olarak 2 farklı seçenek de üretilmektedir